Σύστημα οροφής από μέταλλο ISO9000 0,4 mm - 0,9 mm Αλουμίνιο Εμφάνιση επένδυσης 300 mm
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Εμπορικά κτίρια, γραφεία, εμπορικά κέντρα | Ceiling Tile Type: | Μεταλλικές οροφές |
| Surface Finish: | Επίστρωμα σκονών, επίστρωμα PVDF | Moistureproof: | Ναί |
| Soundproof: | Ναί | Panel Thickness: | 0,4 - 0,9 χιλιοστά |
| Suspension System: | εκτεθειμένος | Features: | Οροφή για το δίκτυο |
| Surface Treatment: | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη | Durability: | Ψηλά |
| High Light: | Σύστημα οροφής μετάλλου ISO9000 0,4 mm,Σύστημα οροφής από μέταλλο 0 |
||
Product Description
Σύστημα οροφής από μέταλλο ISO9000 0,4 mm - 0,9 mm Αλουμίνιο Εμφάνιση επένδυσης 300 mm
Σχεδιάστε καλλιτεχνική εξατομικευμένη μεταλλική λωρίδα οροφής με νέα δομή, με ένα γενναιόδωρο σχέδιο που είναι καθαρό και συνεκτικό.Εκφράζει τέλεια τις ιδέες του σχεδιαστή με μοντέρνα δομικά πλαίσια και μοναδική αισθητική ελκυστικότητα.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος προϊόντος | Καλλιτεχνική μεταλλική οροφή |
|---|---|
| Ικανότητα εφοδιασμού | 5000 τετραγωνικά μέτρα την εβδομάδα |
| Χώρος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/εξωτερικό· εσωτερικό/εξωτερικό |
| Χρώματα | Λευκό/ΡΑΛ χρώματα επιλογής |
| Χρονοδιάγραμμα | Μέσα σε 15-20 ημέρες |
| Δάχος | 0.6-1.2mm |
| Μέγεθος | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη σε σκόνη/επικάλυψη σε ρόλο |
| Προμηθευτές υλικών | Νοτιοδυτικό Alu & Γερμανικό Alu εισαγόμενο |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
Βασικά χαρακτηριστικά
Επιλογές διάτρησης
1.0 mm, 1.8 mm, 2.3 mm στρογγυλές ίσες τρύπες ή επίπεδες επιφάνειες
Προφίλ άκρων
Συγκροτήσεις με καμπύλη/ευθεία άκρη
Απορρόφηση ήχου
Γερμανία soundtex, MRC0.65-0.8 βαθμολογία
Εργασία
Διαδικασία σχηματισμού με εκτόξευση
Για την επένδυση από αλουμίνιο
Η επένδυση από αλουμίνιο είναι ένα οικοδομικό υλικό που χρησιμοποιείται για την κάλυψη εξωτερικών τοίχων, παρέχοντας ένα κομψό, ανθεκτικό στο καιρό στρώμα που προστατεύει και ενισχύει την εμφάνιση του κτιρίου.αντοχή, και αντοχή στη διάβρωση, είναι ιδανικό για σύγχρονα κτίρια που αναζητούν δομική μακροζωία.
Τύποι επικάλυψης από αλουμίνιο
- Πίνακες από σύνθετο αλουμίνιο (ACP):Ελαφριά πάνελ με πυρήνα πολυαιθυλενίου, εξαιρετική θερμική μόνωση για πολυώροφα κτίρια και εμπορικά συγκροτήματα
- Πίνακες από διάτρητο αλουμίνιο:Χαρακτηριστικά μοτίβα τρυπών για φως και ροή αέρα, δημιουργώντας μοναδικά οπτικά εφέ και φυσικό εξαερισμό
Βασικά Οφέλη
- Δυνατότητα και αντοχή σε καιρικές συνθήκες:Αντέχει σε ακραίες συνθήκες χωρίς διάβρωση
- Ενεργειακή απόδοση:Λειτουργεί ως μονωτική στρώση, μειώνοντας την κατανάλωση ενέργειας
Εφαρμόσιμα σενάρια
- Εμπορικοί χώροι:Εμπορικά κέντρα, κτίρια γραφείων, λόμπι ξενοδοχείων
- Δημόσιες εγκαταστάσεις:Αεροδρόμια, σιδηροδρομικοί σταθμοί, σταθμοί του μετρό
- Οικιακοί χώροι:Σπιτάκια, κουζίνες, μπάνια
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιο είναι το εμπορικό σήμα του προϊόντος με ταπετσαρία από μέταλλο αλουμινίου;
Το εμπορικό σήμα είναι TianYuan.
Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου;
Ο αριθμός μοντέλου είναι TY-001.
Πού παράγεται το προϊόν;
Το προϊόν είναι κατασκευασμένο στην Κίνα.
Ποιοι είναι οι αποδεκτοί όροι πληρωμής;
Οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι L/C και T/T.
Ποιο είναι το τίμημα;
Η τιμή είναι 15,7 δολάρια ΗΠΑ/μ2.
Εγκατάσταση & Προσαρμογή
Διατίθεται με προσαρμοσμένα μεγέθη, διάφορα μοτίβα τρύπησης, χρώματα επιφάνειας και συναρμογές εγκατάστασης για παραγγελία.