SGS 1,2 mm Aluminiowe płytki dachowe T-formatowy system nośny Aluminiowy pas sufitowy
Basic Properties
Place of Origin:
Wykonane w Chinach
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 "pojemnik
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T.
Supply Ability:
9000 m2/dni
Specifications
| Application: | Budynki komercyjne | Ceiling Tile Type: | Metalowe sufity |
| Moistureproof: | Tak | Corrosion Resistance: | Doskonały |
| Certificates: | CE/CCC/ISO9000 | Function: | Antypatyczne, przeciwbakteryjne, odporne na to |
| Surface Treatment: | Powlekany proszkiem | Durability: | Długotrwałe |
| High Light: | 1.2mm aluminum roofing tiles,T-shaped aluminum carrier system,aluminum ceiling strip roofing |
||
Product Description
SGS 1,2 mm Aluminiowe płytki dachowe T-formatowy system nośny Aluminiowy pas sufitowy
Premium C-formatowy system aluminiowych taśm sufitowych z innowacyjnym projektem, doskonałą trwałością i wszechstronnymi opcjami instalacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych zastosowań.
Kluczowe cechy
- Wielokrotne opcje dostępności dla elastycznej instalacji
- Dostosowywalne wzory, kolory i specyfikacje
- Wyższa płaskość z doskonałą odpornością na wilgoć i olej
- Żywe, trwałe kolory, które nie znikają
- Kompaktna konstrukcja z bezszwowym szyciem utrzymuje kolor przez 10+ lat
- Nie toksyczne, przyjazne dla środowiska i w 100% podlegające recyklingowi
- Kompleksowe certyfikaty: ISO9001, ISO14001, CE, SONCAP, badanie SGS
- Dostępne niestandardowe metalowe rozwiązania sufitowe
- Łatwy i szybki proces instalacji
Przegląd produktu
Strzałka w kształcie litery C posiada nowatorską konstrukcję z czystą, nowoczesną estetyką, która doskonale wyraża wizję projektanta.powierzchni prostych o mocnej strukturze i zwięzłych liniach łącznościDostępne w różnych opcjach obróbki powierzchni, w tym polizowanie filmem plastikowym, powłoka spray i opcje perforacji.
Specyfikacje techniczne
| Nazwa produktu | Strop w kształcie litery C |
|---|---|
| Opcje perforacji | 1.0, 1.8, 2,3 mm okrągłe otwory proste lub proste |
| Profil krawędzi | Wyrównany krawędź/prostowy krawędź |
| Wchłanianie dźwięku | Niemcy soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Proces produkcji | Wyroby z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem tworzyw sztucznych) |
| System instalacji | System typu poziomu czarnego rowu i system nośny w kształcie T |
| Gęstość | 00,6-1,2 mm |
| Dostępne rozmiary | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powleczona/wleczona |
| Kolory | Kolory białe/RAL do wyboru |
| Źródło materiału | Południowo-zachodni aluminium i niemieckie aluminium importowane |
| Gwarancja | 8-10 lat |
Zalety wydajności
- Wielokrotne opcje dostępności w zakresie utrzymania i instalacji
- Dostosowywalna różnorodność, wzory i kolory, aby spełnić określone wymagania
- Doskonała płaskość z wyższą odpornością na wilgoć i olej
- Trwałość, która nie znika z czasem
- Kompaktna konstrukcja z bezszwowymi szwami utrzymuje wygląd przez 10+ lat
- Kompozycja przyjazna dla środowiska - nietoksyczna, bezwonna, w 100% podlegająca recyklingowi
- Kompleksowe certyfikaty jakości, w tym ISO, CE, SONCAP, badanie SGS
- Niestandardowe metalowe rozwiązania sufitowe do koordynacji z wykończeniami wewnętrznymi/zewnętrznymi
- Uproszczony proces instalacji w celu szybkiego wdrożenia
Odmiany sufitu z aluminium
Strop aluminiowy:Składa się z prostokątnych płyt aluminiowych i jest jednym z najczęściej stosowanych sufitu aluminiowego.
Strop z aluminiowej siatki:Wykorzystuje strukturę podobną do siatki, która zapewnia doskonałe efekty wentylacyjne i oświetleniowe.
Strop z taśm aluminium:Zbudowany z długich pasków płyt aluminiowych z czystymi liniami i nowoczesną estetyką.
Strop falisty z aluminium:Wykorzystuje fale powierzchniowe, które tworzą unikalne efekty wizualne.
Strop z płyt aluminiowych:Zaprojektowanie złożonych płyt zwiększa warstwy przestrzenne i dynamiczne zainteresowanie wizualne.
Strop z aluminiowej siatki:Wykorzystuje strukturę podobną do siatki, która zapewnia doskonałe efekty wentylacyjne i oświetleniowe.
Strop z taśm aluminium:Zbudowany z długich pasków płyt aluminiowych z czystymi liniami i nowoczesną estetyką.
Strop falisty z aluminium:Wykorzystuje fale powierzchniowe, które tworzą unikalne efekty wizualne.
Strop z płyt aluminiowych:Zaprojektowanie złożonych płyt zwiększa warstwy przestrzenne i dynamiczne zainteresowanie wizualne.