İçeride Dışarıda Doğrusal Metal Tavan Sistemi Isıtma Tavan için Metal Paneller
Basic Properties
Place of Origin:
Çin'de yapılmış
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20" Konteyner
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000m2/gün
Specifications
| Features: | Grid ceiling | Application: | Commercial Buildings, Offices, Shopping Malls |
| Ceiling Tile Type: | Metal Ceilings | Surface Finish: | PVDF coating |
| Spacing: | 75mm/100mm/150mm/Custom Spacing | Suspension System: | exposed |
| Moistureproof: | Yes | Panel Thickness: | 0.4 - 0.9mm |
| Surface Treatment: | Powder Coated | Durability: | High |
| High Light: | İç mekan lineer metal tavan sistemi,Tavan için dış mekan metal paneller,Çatı için ısı yalıtımı metal paneller |
||
Product Description
İçeride Dışarıda Doğrusal Metal Tavan Sistemi
Bu doğrusal metal tavan sistemi, düz, düz levha yüzeylerine ve sağlam yapısal tasarıma sahip uzunlamalı yoğun splicing özelliğine sahiptir.Kısa bağlantı hatları, yapısal bütünlüğü korurken dinamik görsel çekiciliği yaratırPlastik film mulçlama, sprey kaplama ve delikleme seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli yüzey tedavileri ile mevcuttur.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Sanatsal Özel Metal Tavan |
| Doğum yeri | Guangzhou, Çin |
| Renkler | Beyaz / RAL renkleri |
| Kalınlığı | 0.6-1.2mm |
| Kullanılabilir Boyutlar | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm. |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama / rulo kaplama |
| Perforasyon Seçenekleri | 1.0mm, 1.8mm, 2.3mm yuvarlak düz delikler veya düz |
| Kenar Profili | Kırılgan Kenar / Düz Kenar |
| Ses Emimi | Almanya soundtex, MRC0.65-0.8 |
| İş yapımı | Ekstrüzyon Kalıplandırma |
| Tedarik Yeteneği | Haftada 5000 metrekare |
| Önderi Zamanı | 15-20 gün içinde |
| Garanti | 8-10 yıl |
Alüminyum Kaplama Hakkında
Alüminyum kaplama, dış duvarları kaplamak için kullanılan bir inşaat malzemesidir.dayanıklılık, korozyon direnci, alüminyum kaplama, yapısal uzun ömürlülüğü sağlayarak kesintisiz bir estetik oluşturan çağdaş binalar için idealdir.
Alüminyum kompozit paneller (ACP)
ACP'ler, iki alüminyum katman arasında bir polietilen çekirdeğe sahiptir, bu da hafif esneklik ve mükemmel ısı yalıtımını sağlar.Şık cepheler gerekiyor..
Perforasyonlu Alüminyum Paneller
Bu paneller, ışık ve hava akışını sağlayan, aydınlatıldığında benzersiz görsel efektler yaratan desenli deliklere veya kesimlere sahiptir.Doğal havalandırma yoluyla enerji maliyetlerini azaltabilirken bina dışına sanatsal elemanlar ekleyebilirler.
Uygulama Senaryoları
- Ticari alanlar: Dayanıklılık ve dekoratif çekiciliği için alışveriş merkezleri, ofis binaları, otel lobileri
- Kamu tesisleri: Havaalanları, demiryolu istasyonları, metro istasyonları mükemmel havalandırma ve aydınlatma performansından yararlanır
- Yüksek binalar ve ticari kompleksler
- Görsel efektler ve sanatsal elemanlar gerektiren cepheler
Sıkça Sorulan Sorular
Alüminyum Metal Tavan ürününün marka adı nedir?
Marka adı TianYuan.
Alüminyum Metal Tavan ürününün model numarası nedir?
Model numarası TY-001.
Alüminyum Metal Tavan ürünü nerede üretiliyor?
Ürün Çin'de üretiliyor.
Kabul edilen ödeme şartları nelerdir?
Kabul edilen ödeme şartları L/C ve T/T'dir.
Alüminyum Metal Tavan ürününün fiyatı nedir?
Fiyatı 15.7 USD / m2'dir.
Bu doğrusal metal tavan sistemi estetik çekiciliği pratik işlevsellikle birleştirerek hem iç hem de dış mekan uygulamaları için dayanıklı performans sunuyor.ve yüzey işlemleri, modern mimari projeler için çok yönlü çözümler sunar.