Pvdf coating Aluminium metalen plafond 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm Aluminium buitenwandpanelen
Basic Properties
Place of Origin:
Made in China
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-001
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " Container
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000 m2/dag
Specifications
| Application: | Commerciële gebouwen | Ceiling Tile Type: | Metalen plafonds |
| Features: | Lichtgewicht, duurzaam, gemakkelijk te installeren | Surface Treatment: | Bedekt met poeder |
| Moistureproof: | Ja | Panel Thickness: | 0,4 - 0,9 mm |
| Key Selling Points: | Draag weerstand | Durability: | Hoog |
| Suspension System: | verborgen | ||
| High Light: | Pvdf coating Aluminium metalen plafond,Aluminium metalen plafond van 2,0 mm |
||
Product Description
PVDF-coating Aluminium metalen plafond- en wandpanelen
De aluminium buitenwandpanelen hebben een nieuwe structuur met een ruimhartig, schoon ontwerp dat architectonische concepten perfect uitdrukt.Deze panelen bieden vlakke oppervlakken., stevige constructie en beknopte verbindingslijnen met dynamische visuele aantrekkingskracht.en perforatieopties voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Productspecificaties
| Productnaam | Aluminium buitenwandpanelen |
| Opties voor perforatie | 1.0 mm, 1,8 mm, 2,3 mm ronde rechte gaten of vlakke |
| Edge-profiel | Beveled edge / Straight edge (gevormd) |
| Sound Absorptie | Duitsland Soundtex, MRC 0,65-0.8 |
| Vervaardigingsproces | Extrusie-gietvorming |
| Aanpassing | Speciale afmetingen, verschillende perforatiepatronen, oppervlakte kleuren en installatie-assemblages op bestelling |
| Installatiesystemen | Black Groove Level Type System en T-vormig dragersysteem |
Technische specificaties
| Type | C-vormige plafondstrook |
| Toeleveringsvermogen | 5000 vierkante meter per week |
| Plaats van oorsprong | Guangzhou, China |
| Gebruik | Interieur/buiten, binnen/buiten |
| Kleuren | Witte / RAL Kleuren van keuze |
| Levertyd | 15-20 dagen |
| Dikte | 0.6-1.2 mm |
| Beschikbare maten | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating / rolcoating |
| Verpakkingsgegevens | Air bubble film + houten kratten, karton + multiplex, op maat gemaakte verpakking beschikbaar |
| Dienstverlening | Professionele adviezen, OEM & ODM |
| Materiaalleveranciers | Zuidwest-aluminium en Duits aluminium ingevoerd |
| Productcode | N/A |
| Garantie | 8-10 jaar |
Aluminium plafonds bieden veelzijdige, moderne oplossingen voor commerciële, residentiële en industriële ruimtes.met een breedte van niet meer dan 30 mm,.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
- Duurzaamheid:Corrosiebestendig, vochtbestendig en brandbestendig met een lange levensduur, geschikt voor omgevingen met hoge luchtvochtigheid, waaronder keukens en badkamers
- Lichtgewicht en gemakkelijk te installeren:Een lichtgewicht bouwwerk vermindert de transport- en installatieproblemen en verlaagt de bouwkosten
- Superieur decoratief effect:Er zijn meerdere ontwerpen, kleuren en oppervlaktebehandelingen beschikbaar om aan de verschillende eisen van de decoratieve stijl te voldoen
- Uitstekende reflectievermogen:Glanzend oppervlak reflecteert licht om helderder en ruimer interieur te creëren
- Milieuvriendelijk en duurzaam:Gemaakt van recyclebaar aluminium dat voldoet aan de normen voor milieubescherming
Vaak gestelde vragen
Wat is de merknaam van het product Aluminium Metal Ceiling?
De merknaam is TianYuan.
Wat is het modelnummer van het product Aluminium Metal Ceiling?
Het modelnummer is TY-001.
Waar wordt het product Aluminium Metal Ceiling geproduceerd?
Het product is gemaakt in China.
Wat zijn de aanvaarde betalingsvoorwaarden voor de aankoop van het product Aluminium Metal Ceiling?
De aanvaarde betalingsvoorwaarden zijn L/C en T/T.
Wat is de prijs van het product Aluminium Metal Ceiling?
De prijs bedraagt USD 15,7/m2.