Pvdf Kaplama Alüminyum Metal Tavan 2.0mm 2.5mm 3.0mm Alüminyum Dış Duvar Panelleri
Basic Properties
Place of Origin:
Çin'de yapılmış
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-001
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20" Konteyner
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000m2/gün
Specifications
| Application: | Ticari binalar | Ceiling Tile Type: | Metal tavanlar |
| Features: | Hafif, dayanıklı, kurulumu kolay | Surface Treatment: | Toz boyalı |
| Moistureproof: | Evet | Panel Thickness: | 0.4 - 0.9mm |
| Key Selling Points: | Direnç Giymek | Durability: | Yüksek |
| Suspension System: | gizli | ||
| High Light: | Pvdf Kaplama Alüminyum Metal Tavan,Alüminyum Metal Tavan 2.0mm,3.0 mm alüminyum dış duvar panelleri |
||
Product Description
PVDF Kaplama Alüminyum Metal Tavan ve Duvar Panelleri
Alüminyum dış duvar panelleri, mimari kavramları mükemmel bir şekilde ifade eden cömert ve temiz bir tasarımla yeni bir yapıya sahiptir.Bu paneller düz yüzeyler sunar.Çeşitli plastik film kaplamaları, sprey kaplamaları ile mevcuttur.İç ve dış uygulamalar için delik seçenekleri.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Alüminyum dış duvar panelleri |
| Perforasyon Seçenekleri | 1.0mm, 1.8mm, 2.3mm yuvarlak düz delikler veya düz |
| Kenar Profili | Kırılgan Kenar / Düz Kenar |
| Ses Emimi | Almanya Soundtex, MRC 0.65-0.8 |
| Üretim süreci | Ekstrüzyon Kalıplandırma |
| Kişiselleştirme | Özel boyutlar, çeşitli delik desenleri, yüzey renkleri ve kurulum bileşenleri sipariş edilebilir |
| Kurulum Sistemleri | Siyah Çukur Düzlük Tipi Sistemi ve T şeklindeki Taşıyıcı Sistemi |
Teknik özellikler
| Türü | C şeklindeki tavan şeridi |
| Tedarik Yeteneği | Haftada 5000 metrekare |
| Doğum yeri | Guangzhou, Çin |
| Kullanımı | İçeride/dışarıda, içeride/dışarıda |
| Renkler | Beyaz / RAL Renkleri |
| Önderi Zamanı | 15-20 Gün |
| Kalınlığı | 0.6-1.2mm |
| Kullanılabilir Boyutlar | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm. |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama / rulo kaplama |
| Paketleme Ayrıntıları | Hava kabarcık filmi + ahşap kasalar, Karton + kontrplak, Özel ambalaj mevcut |
| Hizmetler | Profesyonel Danışmanlık, OEM & ODM |
| Malzeme Tedarikçileri | Güneydoğu Alüminyumu ve Alman Alüminyumu İthalat |
| Ürün kodu | N/A |
| Garanti | 8-10 yıl |
Alüminyum tavanlar, ticari, konut ve endüstriyel alanlar için çok yönlü, modern çözümler sunar.ve dekoratif yarı açık tasarımlar için dokuma veya genişletilmiş alüminyumdan yapılan ağlı tavanlar da dahil olmak üzere tasarımlar.
Ana Özellikler ve Avantajlar
- Dayanıklılık:Korrozyona dayanıklı, nem ve yangına dayanıklı, uzun kullanım ömrü, mutfaklar ve banyolar dahil yüksek nemli ortamlar için uygundur
- Hafif ve kolay kurulum:Hafif inşaat, inşaat maliyetlerini düşürerek nakliye ve kurulum zorluğunu azaltır
- Üstün Dekoratif Etki:Çeşitli dekoratif stil gereksinimlerini karşılamak için çeşitli tasarımlar, renkler ve yüzey tedavileri mevcuttur
- Mükemmel yansıtıcı performans:Parlak yüzey daha parlak, daha geniş iç ortamlar yaratmak için ışığı yansıtır
- Çevre dostu ve sürdürülebilir:Çevre koruma standartlarını karşılayan geri dönüştürülebilir alüminyum malzemeden yapılmıştır
Sıkça Sorulan Sorular
Alüminyum Metal Tavan ürününün marka adı nedir?
Marka adı TianYuan.
Alüminyum Metal Tavan ürününün model numarası nedir?
Model numarası TY-001.
Alüminyum Metal Tavan ürünü nerede üretiliyor?
Ürün Çin'de üretiliyor.
Alüminyum Metal Tavan ürünü satın almak için kabul edilen ödeme şartları nelerdir?
Kabul edilen ödeme şartları L/C ve T/T'dir.
Alüminyum Metal Tavan ürününün fiyatı nedir?
Fiyatı 15.7 USD / m2'dir.