Λευκό αλουμίνιο διάτρητη οροφή Πολλαπλής μορφής 75 mm μεταλλικά πλακάκια οροφής
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Εμπορικά κτίρια | Ceiling Tile Type: | Μεταλλικές οροφές |
| Features: | κρυφμένος | Surface Treatment: | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Moistureproof: | Ναί | Panel Thickness: | 0,4 - 0,9 χιλιοστά |
| Suspension System: | Κατηγορία Α | Durability: | Ψηλά |
| Spacing: | 75mm/100mm/150mm/προσαρμοσμένη απόσταση | ||
| High Light: | Λευκή διάτρητη οροφή από αλουμίνιο,αλουμινένιο διάτρητο ταβάνι Πολλαπλή μορφή,Χάλυβα πλακάκια οροφής 75 mm |
||
Product Description
Λευκό αλουμίνιο διάτρητη οροφή πολλαπλής μορφής 75 mm μεταλλικά πλακάκια οροφής
Πυρήνες οροφής από αλουμίνιο υψηλής ποιότητας με πολλαπλά σχέδια με 75 mm μεταλλικές λωρίδες οροφής.Τα πλακάκια αυτά προσφέρουν εξαιρετική λειτουργικότητα και αισθητική ελκυστικότητα για σύγχρονες εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές.
Χαρακτηριστικά και οφέλη του αλουμινίου
- Πολλαπλές επιλογές προσβασιμότητας για ευέλικτη εγκατάσταση
- Προσαρμόσιμα μοτίβα, χρώματα και σχέδια για να ανταποκρίνονται σε συγκεκριμένες απαιτήσεις
- Ανώτερη επίπεδης με εξαιρετική αντοχή σε υγρασία και λάδι
- Χρωματιστή, ανθεκτική φινίρισμα που διατηρεί την εμφάνιση χωρίς να εξασθενεί
- Συγκινητική δομή σε σχήμα C με απρόσκοπτη ραφή, διατηρεί το χρώμα για 10+ χρόνια
- Μη τοξικό, φιλικό προς το περιβάλλον και 100% ανακυκλώσιμο
- Πιστοποιημένο: ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, Δοκιμή SGS
- Προσαρμοσμένες λύσεις οροφών από μέταλλο για συντονισμό με εσωτερικές/εξωτερικές επιφάνειες
- Εύκολη και γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης
Σχεδιασμός προϊόντος
Οι μεταλλικές λωρίδες οροφής διαθέτουν μια νέα δομή με καθαρό, σύγχρονο σχεδιασμό.Οι ευθείες επιφάνειες πλάκας δημιουργούν σταθερές δομές και συνοπτικές γραμμές σύνδεσης.Διατίθεται με διάφορες επιλογές πλαστικής ταινίας, ψεκασμού και τρύπησης για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση Μεταλλικής Οροφής |
| Διατριβή | 1.0, 1.8, στρογγυλές ίσες τρύπες 2,3 mm ή απλές |
| Προφίλ άκρου | Κουφτερή άκρη/ευθεία άκρη |
| Απορρόφηση ήχου | Γερμανία soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Εργασία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Τύπος χρήστη | Ειδικά μεγέθη, διάφορες τρύπες, χρώματα επιφάνειας και συγκροτήματα εγκατάστασης διαθέσιμα για παραγγελία |
| Σύστημα εγκατάστασης | Σύστημα τύπου επίπεδου μαύρης αυλής και σύστημα μεταφοράς σε σχήμα Τ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/εξωτερικό· εσωτερικό/εξωτερικό |
| Χρώματα | Λευκό/ΡΑΛ χρώματα επιλογής |
| Χρονοδιάγραμμα | Μέσα σε 15-20 ημέρες |
| Δάχος | 0.6-1.2mm |
| Μέγεθος | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη σε σκόνη/επικάλυψη σε ρόλο |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Φύλλα φυσαλίδας αέρα + ξύλινα κιβώτια, χαρτόνι + αντιγραμμικό ξύλο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Υπηρεσία | Επαγγελματική συμβουλευτική, υπηρεσίες OEM & ODM |
| Προμηθευτές υλικών | Εισαγόμενο νοτιοδυτικό αλουμίνιο και γερμανικό αλουμίνιο |
| Κωδικός προϊόντος | Α/Χ |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 5000 τετραγωνικά μέτρα την εβδομάδα |
Συνιστώμενη εγκατάσταση τρυπών
- Μεταλλικές τρυπές:Τμήματα από κοβάλτιο ή από χάλυβα υψηλής ταχύτητας (HSS), σχεδιασμένα για γεωτρήσεις μέσα από αλουμίνιο και άλλα μέταλλα
- Αντιαπορροφητικά κομμάτια:Χρησιμοποιείται για τη δημιουργία εσονοτήτων για τις κεφαλές βιδών, επιτρέποντας την τοποθέτηση με επιφάνεια πίνακα
- Βήμα Bits:Ιδανικό για τη δημιουργία μεγαλύτερων τρυπών ή την τρύπα μέσω πολλαπλών πάχους υλικού με ομαλή φινίρισμα
Οδηγός εγκατάστασης μεταλλικών οροφών
Οι μεταλλικές οροφές προσφέρουν αντοχή, αντοχή στη φωτιά και ευελιξία σχεδιασμού για εμπορικές και οικιστικές εφαρμογές.
Προετοιμασία πριν από την εγκατάσταση
Για την επιτυχή εγκατάσταση των μεταλλικών οροφών, είναι απαραίτητη μια διεξοδική αξιολόγηση και προετοιμασία.
Αξιολόγηση και διάταξη του χώρου
Αξιολόγηση των υφιστάμενων συνθηκών οροφής, συμπεριλαμβανομένης της δομικής ακεραιότητας, της ισορροπίας και των πιθανών εμποδίων.
Επιλογή υλικού και προδιαγραφή
Τα πλακάκια και τα πάνελ οροφής από αλουμίνιο είναι ιδανικά για περιοχές που είναι επιρρεπείς σε υγρασία λόγω της αντοχής τους στη διάβρωση.Εξετάστε υλικά με χαμηλή περιεκτικότητα σε VOC και βιώσιμα ακουστικά πάνελ για οικολογική κατασκευή και βελτίωση της ποιότητας του αέρα σε εσωτερικούς χώρους.