0.5mm - 1.5mm Αλουμινίου Strip ψεύτικη οροφή Αλουμινίου Baffle οροφή για εμπορικό κέντρο
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-008
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Ξενοδοχείο 、 Νοσοκομείο 、 Σχολείο 、 Διακόσμηση εσωτερικών χώρων | Product Name: | Σχεδιασμός ψεύτικης κρεμασμένης οροφής |
| Feature: | Καλλιτεχνικές οροφές | Ceiling Tile Type: | Μεταλλικές Οροφές |
| Surface Treatment: | σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη | Type: | ανώτατο όριο μετάλλων |
| Advantage: | Φιλικό προς το περιβάλλον | Function: | Πυροσβεστικό Αμβλύνιο Αμβλύνιο |
| Durability: | Μακροχρόνιος | Package: | Χαρτοκιβώτιο |
| High Light: | 0.5mm λωρίδα αλουμινίου ψεύτικη οροφή,1.5mm λωρίδα αλουμινίου ψεύτικη οροφή,Αλουμινένιο ταβάνι για τα καταστήματα |
||
Product Description
0.5mm - 1.5mm Αλουμινίου Strip Ψευδής οροφή Αλουμινίου Baffle οροφή
Υψηλής ποιότητας σύστημα οροφής από αλουμίνιο με αντηλιακές ιδιότητες, ειδικά σχεδιασμένο για εμπορικά κέντρα και εμπορικούς χώρους.
Οδηγίες εγκατάστασης
Η επαγγελματική εγκατάσταση των πάνελ αλουμινίου απαιτεί προσεκτική προετοιμασία και κατάλληλες τεχνικές:
Απαιτούνται υλικά
- Πίνακες από αλουμίνιο
- Αναζητητή
- Μετρική ταινία
Συμβουλές για την ασφάλεια
Ανατρέξτε στις κατευθυντήριες γραμμές του κατασκευαστή για συγκεκριμένες οδηγίες εγκατάστασης που σχετίζονται με τα πάνελ σας.
Ιδανικές εφαρμογές
- Νοσοκομεία
- Σχολεία
- Βιομηχανικά κτίρια
- Κτίρια γραφείων
- Αποθήκες
- Κτίρια με πράσινη πιστοποίηση
Βιομηχανικές εφαρμογές
Στις βιομηχανικές εγκαταστάσεις, η επικάλυψη από αλουμίνιο προτιμάται για την αντοχή της και τις ανθεκτικές στις πυρκαγιές ιδιότητές της.
Αποθήκες και εγκαταστάσεις αποθήκευσης
Η επικάλυψη από αλουμίνιο παρέχει προστασία από τη σκουριά, διατηρώντας βέλτιστα περιβάλλοντα αποθήκευσης και παραγωγής.
Εργοστάσια
Παρέχει μακροχρόνια, ανθεκτική στις συγκρούσεις εξωτερική προστασία για βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Σχεδιασμός ψεύτικης κρεμασμένης οροφής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΤΙΑΝΥΑΝ |
| Χώρος καταγωγής | Επαρχία Guangzhou, Κίνα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διάμετρο και ύψος | 30*50 mm, 30*80 mm, 30*100 mm, 50*100 mm, 50*150 mm, 30*200 mm κλπ. |
| Διαχωρισμός | 50 mm, 100 mm, 150 mm κλπ. |
| Δάχος | 00,5-1,5 mm |
| Σχήμα | Με σχήμα U |
| Χρώμα | Λευκό / Μαύρο / Σκόρδο ξύλου / Προαιρετικές απαιτήσεις |
| Λειτουργία | Πυροστασία, υγρασία, μούχλα, καπνός, απορρόφηση ήχου, ηχοστασία, υδροστασία |
| Σχήμα κεραμιδιού οροφής | Τρίχωμα |
| Πακέτο | Σκληρό χαρτόνι με προστατευτικές ταινίες μέσα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, εμπορικό κέντρο, χώροι αθλητισμού, εγκαταστάσεις αναψυχής, σούπερ μάρκετ, αποθήκη, εργοστάσιο, πάρκο, αγρόκτημα, αυλή |
| Οδηγίες εγκατάστασης | Παρέχεται Υποστήριξη |
| Δωρεάν δείγματα | Παρέχεται Υποστήριξη |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η πυρόστακτη βενζίνη αλουμινίου για τις οροφές των κτιρίων συνδυάζει ανθεκτικές στις πυρκαγιές ιδιότητες με αισθητική ελκυστικότητα.καθιστώντας το ιδανικό για πυρόστατες εφαρμογές.
Θεωρήσεις επιλογής
Αξιολόγηση πυρός:Βεβαιωθείτε ότι η βινερίνη αλουμινίου πληροί τα απαιτούμενα πρότυπα πυρκαγιάς (Τάξη Α, Β ή Γ) με την Τάξη Α να προσφέρει το υψηλότερο επίπεδο αντοχής στη φωτιά.
Δάχος υλικού:Συζητήστε με τους κατασκευαστές για να καθορίσετε το κατάλληλο πάχος με βάση τις ειδικές ανάγκες και τους τοπικούς κώδικες οικοδόμησης.