0.5mm - 1.5mm Alüminyum Şerit Sahte Tavan Alüminyum Baffle Tavan Alışveriş Merkezi için
Basic Properties
Place of Origin:
Çin'de yapılmış
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-008
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20" Konteyner
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000m2/gün
Specifications
| Application: | Otel 、 Hastane 、 Okul 、 Interion Dekorasyonu | Product Name: | Asma Tavan Tasarımı |
| Feature: | Sanatsal Tavanlar | Ceiling Tile Type: | Metal Tavanlar |
| Surface Treatment: | Toz boyalı | Type: | metal tavan |
| Advantage: | Çevre Dostu | Function: | Ateş geçirmez Ses emici Ses geçirmez Su geçirmez |
| Durability: | Uzun ömürlü | Package: | Karton |
| High Light: | 0.5mm alüminyum şeridi sahte tavan,1.5mm alüminyum şeridi sahte tavan,Alışveriş merkezi alüminyum tampon tavanı |
||
Product Description
0.5mm - 1.5mm Alüminyum Şerit Sahte Tavan Alüminyum Baffle Tavan
Ses emici özellikleri olan yüksek kaliteli alüminyum tampon tavan sistemi, özellikle alışveriş merkezleri ve ticari alanlar için tasarlanmış.
Kurulum Rehberi
Alüminyum panellerin profesyonel montajı dikkatli bir hazırlık ve uygun teknikler gerektirir:
Gerekli Malzemeler
- Alüminyum paneller
- İskele Bulma
- Ölçüm bandı
Güvenlik İpuçları
Alüminyum malzemeleri keserken veya kullanırken her zaman uygun güvenlik ekipmanları takın.
İdeal Uygulamalar
- Hastaneler
- Okullar
- Sanayi binaları
- Ofis binaları
- Depolar
- Yeşil sertifikalı binalar
Endüstriyel Uygulamalar
Endüstriyel ortamlarda, alüminyum kaplama dayanıklılığı ve yangına dayanıklı özellikleri nedeniyle tercih edilir.
Depolar ve Depolama Tesisleri
Alüminyum kaplama, optimal depolama ve üretim ortamlarını koruyan pas koruması sağlar.
Fabrikalar
Endüstriyel tesisler için uzun ömürlü, darbe dayanıklı dış koruma sağlar.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Asılı sahte tavan tasarımı |
|---|---|
| Marka | TianYUAN |
| Doğum yeri | Guangzhou Eyaleti, Çin |
| Malzeme | Alüminyum |
| Genişlik ve Yükseklik | 30*50 mm, 30*80 mm, 30*100 mm, 50*100 mm, 50*150 mm, 30*200 mm vb. |
| Aralık | 50 mm, 100 mm, 150 mm vb. |
| Kalınlığı | 0.5-1,5 mm |
| Şablon | U şeklinde |
| Renk | Beyaz / Siyah / Ahşap Taneler / Özel Gereksinimler |
| Görev | Yangın geçirmez, nem geçirmez, küf geçirmez, duman geçirmez, ses emici, ses geçirmez, su geçirmez |
| Tavan Taş şekli | Çizgi |
| Paket | İçinde koruyucu filmleri olan güçlü karton |
| Uygulama | Otel, Villa, Daire, Ofis Binası, Hastane, Okul, Alışveriş Merkezi, Spor Alanları, Eğlence Tesisleri, Süpermarket, Depo, Atölyeler, Park, Çiftlik Evi, Avlu |
| Kurulum Rehberi | Sağlanan Destek |
| Ücretsiz Örnekler | Sağlanan Destek |
Ürün Özellikleri
Bina tavanları için yangın geçirmez alüminyum kaplama, yangına dayanıklı özellikleri estetik çekiciliği ile birleştirir.Yangına dayanıklı uygulamalar için idealdir..
Seçici Dikkatler
Yangın derecesi:Alüminyum kaplama, en yüksek yangın direnci seviyesini sunan A sınıfıyla gerekli yangın derecelendirme standartlarına (Sınıf A, B veya C) uymasını sağlamak.
Malzeme kalınlığı:Daha kalın paneller genellikle daha iyi yangın koruması sağlar.