Φόρτωμα οροφής ξενοδοχείων από πλακάκια αλουμινίου με επίστρωση σκόνης από πλάκες αλουμινίου 1,5 mm
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-008
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Hotel 、Hospital 、 School 、 Interion Decoration | Advantage: | Environmental Friendly |
| Function: | Fireproof Sound-Absorbing Soundproof Waterproof | Product Name: | Suspended False Ceiling Design |
| Ceiling Tile Type: | Metal Ceilings | Surface Treatment: | Powder Coated |
| Feature: | Artistic Ceilings | Durability: | Long-lasting |
| Design: | Modern | ||
| High Light: | οροφή ξενοδοχείων από πλακάκια αλουμινίου,Πυραμίδιο επίστρωμα από αλουμίνιο,1Εφοδιασμός με πλάκα αλουμινίου.5 mm |
||
Product Description
Φόρτωμα οροφής ξενοδοχείων από πλακάκια αλουμινίου με επίστρωση σκόνης από πλάκες αλουμινίου 1,5 mm
Σύστημα οροφής από πλακάκια αλουμινίου υψηλής ποιότητας με επικάλυψη πλακέτας αλουμινίου 1,5 mm με επικαλυμμένο με σκόνη φινίρισμα, σχεδιασμένο ειδικά για εφαρμογές ξενοδοχείων που απαιτούν αντοχή και αισθητική ελκυστικότητα.
Τύποι επίστρωσης σκόνης
Επικάλυψη σε σκόνη από επόξειο
- Δυνατότητα:Εξαιρετική προσκόλληση και αντοχή σε χημικά και υγρασία
- Χρήση:Ιδανικό για εσωτερικές εφαρμογές με περιορισμένη άμεση έκθεση στο φως του ήλιου
Επικάλυψη από σκόνη πολυεστέρα
- Αντίσταση στα υπεριώδη φώτα:Ανώτερη σταθερότητα στα UV κατάλληλη για εξωτερικές και θαλάσσιες εφαρμογές
- Ευελιξία:Σκληρό, ευέλικτο φινίρισμα που αντέχει σε σκληρές περιβαλλοντικές συνθήκες
Υβριδικές επιχρίσεις σκόνης
- Συνδυασμός:Μείγμα εποξικού και πολυεστέρα για ισορροπημένη χημική αντοχή και σταθερότητα στα UV
- Πολυδιάστατη:Κατάλληλο για ποικίλες εφαρμογές σε θαλάσσιο περιβάλλον
Τύποι πάνελ από αλουμίνιο
Πίνακες από διάτρητο αλουμίνιο
Διαθέτει μορφωμένες τρύπες ή διαχωρισμούς για βελτιωμένη μετάδοση φωτός και ροή αέρα.
Ιδανικές εφαρμογές:
- Πρόσοψη με οπτικά εφέ
- Εμπορικά κτίρια και μουσεία
- Δωματίδια για κατοικίες
Πίνακες από αλουμίνιο
Μονόστρωτη κατασκευή από αλουμίνιο που προσφέρει ανώτερη ανθεκτικότητα και υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο.
Ιδανικές εφαρμογές:
- Νοσοκομεία
- Σχολεία
- Βιομηχανικά κτίρια
Μόνες πλάκες από αλουμίνιο
Αλουμινίου εξωτερικό με πυρήνα αφρού παρέχοντας ανώτερη θερμική μόνωση.
Ιδανικές εφαρμογές:
- Κτίρια γραφείων
- Αποθήκες
- Κτίρια με πράσινη πιστοποίηση
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Αλουμινένιο φραγμό οροφής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΤΙΑΝΥΑΝ |
| Χώρος καταγωγής | Επαρχία Guangzhou, Κίνα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διάμετρο και ύψος | 30*50 mm, 30*80 mm, 30*100 mm, 50*100 mm, 50*150 mm, 30*200 mm κλπ. |
| Διαχωρισμός | 50 mm, 100 mm, 150 mm κλπ. |
| Δάχος | 00,5-1,5 mm |
| Σχήμα | Με σχήμα U |
| Χρώμα | Λευκό / Μαύρο / Σκόρδο ξύλου / Προαιρετικές απαιτήσεις |
| Λειτουργία | Πυροστασία, υγρασία, μούχλα, καπνός, απορρόφηση ήχου, ηχοστασία, υδροστασία |
| Σχήμα κεραμιδιού οροφής | Τρίχωμα |
| Πακέτο | Σκληρό χαρτόνι με προστατευτικές ταινίες μέσα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, εμπορικό κέντρο, χώροι αθλητισμού, εγκαταστάσεις αναψυχής, σούπερ μάρκετ, αποθήκη, εργοστάσιο, πάρκο, αγρόκτημα, αυλή |
| Οδηγίες εγκατάστασης | Παρέχεται Υποστήριξη |
| Δωρεάν δείγματα | Παρέχεται Υποστήριξη |
Χαρακτηριστικά της πυρόσταξης επένδυσης αλουμινίου
Η πυρόστακτη βενζίνη αλουμινίου για τις οροφές των κτιρίων συνδυάζει ανθεκτικές στις πυρκαγιές ιδιότητες με αισθητική ελκυστικότητα.καθιστώντας το ιδανικό για πυρόστατες εφαρμογές.
Θεωρήσεις επιλογής:
- Αξιολόγηση πυρός:Βεβαιώστε ότι η επένδυση αλουμινίου πληροί τα απαιτούμενα πρότυπα πυρκαγιάς (Τάξη Α, Β ή Γ) με την Τάξη Α να προσφέρει την υψηλότερη αντοχή στη φωτιά
- Δάχος υλικού:Οι παχύτεροι πίνακες παρέχουν καλύτερη προστασία από πυρκαγιά - συμβουλευτείτε τον κατασκευαστή για το κατάλληλο πάχος με βάση τους τοπικούς κώδικες κατασκευής
Συχνές Ερωτήσεις
Τι σχέδια μπορείτε να δημιουργήσετε για τα διάτρητα φύλλα αλουμινίου;
Μπορούμε να δημιουργήσουμε οποιοδήποτε μέταλλο με ποσοστό τρύπησης από 10% έως 70%.
Ποια χρώματα υπάρχουν για διακοσμητικά σεντόνια;
Μπορούμε να ταιριάξουμε οποιαδήποτε χρώματα από το χρωματικό διάγραμμα RAL, το χρωματικό διάγραμμα Pantone ή το Jotun.
Τι επεξεργασίες επιφάνειας προσφέρετε;
Παρέχουμε PVDF 3 φινίρισμα, PE επίστρωση, σκόνη επίστρωση, βούρτσισε φινίρισμα, και ανωτισμένο φινίρισμα.
Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Η MOQ μας είναι 30 τετραγωνικά μέτρα.