Κλιπ Αλουμινίου Μεταλλική Οροφή 200mm Διακοσμητικά Πίνακες Τείχους Αλουμινίου Κεραμίδια
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-009
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Εμπορικά κτίρια | Features: | Οροφή για το δίκτυο |
| Ceiling Tile Type: | Μεταλλικές οροφές | Shape: | Πλατεία |
| Surface Treatment: | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη | Soundproof: | Ναί |
| Fireproof Rating: | Κατηγορία Α | Durability: | Ψηλά |
| Installation Method: | Ανασταλμένος | ||
| High Light: | Ανασταλμένο ανώτατο όριο μετάλλων αργιλίου,Κλιπ Αλουμινίου Μεταλλική οροφή,Διακοσμητικές πλάκες τοίχων από αλουμίνιο μήκους 200 mm |
||
Product Description
Κλιπ Αλουμινίου Μεταλλική Οροφή 200mm Διακοσμητικά Πίνακες Τείχους Αλουμινίου Κεραμίδια
Η λωρίδα οροφής από μέταλλο αλουμινίου διαθέτει ένα νέο δομικό σχεδιασμό που είναι τόσο γενναιόδωρο όσο και καθαρό, εκφράζοντας τέλεια τις έννοιες του σχεδιαστή με σύγχρονη δομική κορνίζα.Χαρακτηρίζεται από διαμήκη πυκνή ένωση με επίπεδη, ίσες επιφάνειες πλάκας, σταθερή κατασκευή και σύντομες γραμμές σύνδεσης, αυτή η σειρά προϊόντων προσφέρει δυναμική οπτική έλξη.και επιλογές τρύπησης, κατάλληλο τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική εγκατάσταση.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Υπεροχή από μέταλλο αλουμινίου |
| Επιλογές διάτρησης | 1.0, 1.8, στρογγυλές ίσες τρύπες 2,3 mm ή απλές |
| Προφίλ άκρου | Κουφτερή άκρη/ευθεία άκρη |
| Απορρόφηση ήχου | Γερμανία soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Συστήματα κατασκευής | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Χώρος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/εξωτερικό· εσωτερικό/εξωτερικό |
| Διαθέσιμα χρώματα | Λευκό/ΡΑΛ χρώματα επιλογής |
| Περιοχή πάχους | 0.6-1.2mm |
| Διαθέσιμα μεγέθη | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη σε σκόνη/επικάλυψη σε ρόλο |
| Προμηθευτές υλικών | Εισαγόμενο νοτιοδυτικό αλουμίνιο και γερμανικό αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
Βασικά Οφέλη από την Επεξεργασία με Αλουμίνιο
Ανθεκτικότητα και αντοχή στις καιρικές συνθήκες
Η επένδυση από αλουμίνιο είναι εξαιρετικά ανθεκτική, ικανή να αντέχει σε ακραίες καιρικές συνθήκες χωρίς διάβρωση ή φθορά.διατήρηση της ποιότητας και της τελικής κατασκευής κατά τη διάρκεια των ετών χρήσης.
Ενεργειακή απόδοση
Η επένδυση από αλουμίνιο λειτουργεί ως μονωτικό στρώμα, αντανακλώντας το φως του ήλιου και διατηρώντας την εσωτερική θερμοκρασία για να βοηθήσει στη μείωσηκατανάλωση ενέργειαςΙδανικό για βιώσιμα κτίρια με στόχο τη μείωση του αποτυπώματος άνθρακα.
Αισθητική ευελιξία
Διαθέσιμα σε διάφορα χρώματα, υφές και τελειώσεις, το επένδυμα αλουμινίου επιτρέπει τη δημιουργία οπτικά ελκυστικώνπροσόψειςΟι εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής από ματ έως γυαλιστερά φινίρισμα παρέχουν πλήρη ελευθερία σχεδιασμού.
Μικρή συντήρηση
Η επένδυση από αλουμίνιο είναι εύκολη στη συντήρηση. Η ομαλή επιφάνεια της αντιστέκεται στην συσσώρευση σκόνης και απαιτεί ελάχιστη συντήρηση.
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
- Πολλαπλές επιλογές προσβασιμότητας για ευέλικτη εγκατάσταση
- Προσαρμόσιμα μοτίβα, χρώματα και σχέδια σύμφωνα με τις απαιτήσεις του χρήστη
- Εξαιρετική επίπεδεια με ιδιότητες αντοχής στην υγρασία και το λάδι
- Χρωματιστή, ανθεκτική φινίρισμα που αντιστέκεται στην εξασθένηση με την πάροδο του χρόνου
- Η οροφή με σχήμα C διαθέτει συμπαγή δομή και απρόσκοπτη ραφή, διατηρώντας την ακεραιότητα του χρώματος για 10 χρόνια
- Μη τοξικό, χωρίς οσμή, φιλικό προς το περιβάλλον και 100% ανακυκλώσιμο
- Πιστοποιημένο: ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, Δοκιμή SGS
- Προσαρμοσμένες επιλογές οροφής από μέταλλο για συντονισμό με διάφορες εσωτερικές/εξωτερικές επιφάνειες
- Εύκολη και γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιο είναι το εμπορικό σήμα του προϊόντος με ταπετσαρία από μέταλλο αλουμινίου;
Το εμπορικό σήμα είναι TianYuan.
Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου του προϊόντος "Aluminium Metal Ceiling";
Ο αριθμός μοντέλου είναι TY-001.
Πού παράγεται το προϊόν με ταπετσαρία από μέταλλο αλουμινίου;
Το προϊόν είναι κατασκευασμένο στην Κίνα.
Ποιοι είναι οι αποδεκτοί όροι πληρωμής για την αγορά του προϊόντος Αλουμινίου Μεταλλικής Οροφής;
Οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι L/C και T/T.
Ποιά είναι η τιμή του προϊόντος με ταπετσαρία από μέταλλο αλουμινίου;
Η τιμή είναι 15,7 δολάρια ΗΠΑ/μ2.