Wystawione klipsy Aluminiowe Metalowe Sufity 200mm Dekoracyjne Panele ścienne Aluminiowe Płytki
Basic Properties
Place of Origin:
wykonane w Chinach
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
Ty-009
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 "pojemnik
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000 m2/dni
Specifications
| Application: | Budynki komercyjne | Features: | Sufit siatki |
| Ceiling Tile Type: | Metalowe sufity | Shape: | Kwadrat |
| Surface Treatment: | Powlekany proszkiem | Soundproof: | Tak |
| Fireproof Rating: | Klasa a | Durability: | Wysoki |
| Installation Method: | Zawieszony | ||
| High Light: | Strop metalowy aluminiowy zawieszony,Strop metalowy z aluminium,Płyty ścienne aluminiowe dekoracyjne o długości 200 mm |
||
Product Description
Wystawione klipsy metalowe z aluminium Strop 200 mm Dekoracyjne panele ścienne z aluminium płytki
Aluminiowy Metalowy Strop Stropowy posiada nowy projekt konstrukcyjny, który jest zarówno hojny, jak i czysty, doskonale wyrażając koncepcje projektanta z nowoczesną ramą konstrukcyjną.Charakteryzuje się wzdłużnym gęstym splicingiem z płaską, prostych powierzchni płyt, solidnej konstrukcji i zwięzłych linii połączeń, ta seria produktów oferuje dynamiczną atrakcyjność wizualną.i opcje przebicia, nadaje się do instalacji zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i na zewnątrz.
Specyfikacja produktu
| Nazwa produktu | Strop metalowy z aluminium |
| Opcje perforacji | 1.0, 1.8, 2,3 mm okrągłe otwory proste lub proste |
| Profil krawędzi | Wyrównany krawędź/prostowy krawędź |
| Wchłanianie dźwięku | Niemcy soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Proces produkcji | Wyroby z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem tworzyw sztucznych) |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
| Użycie | Wnętrze/zewnętrze; wewnętrzne/zewnętrzne |
| Dostępne kolory | Kolory białe/RAL do wyboru |
| Zakres grubości | 00,6-1,2 mm |
| Dostępne rozmiary | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powleczona/wleczona |
| Dostawcy materiałów | Southwest Aluminum & German Aluminum przywożone |
| Gwarancja | 8-10 lat |
Główne korzyści z okładzin aluminiowych
Trwałość i odporność na warunki pogodowe
Okładka aluminiowa jest wysoce wytrzymała, zdolna do przetrwania ekstremalnych warunków pogodowych bez korozji lub pogorszenia się, zapewnia odporną barierę na wiatr, deszcz i promienie UV,utrzymanie jakości i wykończenia przez lata użytkowania.
Efektywność energetyczna
Aluminiowe okładziny działają jako izolacyjna warstwa, odbijając światło słoneczne i utrzymując temperaturę w pomieszczeniach, aby pomóc zmniejszyćzużycie energiiIdealne dla zrównoważonych budynków mających na celu zmniejszenie śladu węglowego.
Wszechstronność estetyczna
Dostępne w różnych kolorach, teksturach i wykończeniu, okładziny aluminiowe umożliwiają tworzenie atrakcyjnych wizualniefasadyszerokie możliwości dostosowywania, od maty do błyszczącego wykończenia zapewniają pełną swobodę projektowania.
Niska konserwacja.
Aluminiowe pokrycie jest łatwe w utrzymaniu. Jego gładka powierzchnia jest odporna na gromadzenie się kurzu i wymaga minimalnej konserwacji.
Zalety produktu
- Wielokrotne opcje dostępności dla wszechstronnej instalacji
- Dostosowywalne wzory, kolory i wzory zgodnie z wymaganiami użytkownika
- Doskonała płaskość, odporność na wilgoć i olej
- Kolorowe, trwałe wykończenie, które z czasem nie znika
- Strop w kształcie litery C posiada kompaktową strukturę i bezszwowe szwy, utrzymując niezmienioną barwę przez 10 lat
- Nie toksyczne, bezwonne, przyjazne dla środowiska i w 100% podlegające recyklingowi
- Certyfikat: ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, Badanie SGS
- Niestandardowe metalowe opcje sufitu do koordynacji z różnymi wykończeniami wewnętrznymi / zewnętrznymi
- Łatwy i szybki proces instalacji
Częste pytania
Jaka jest nazwa towarowa produktu Aluminium Metal Ceiling?
Nazwa towarowa to TianYuan.
Jaki jest numer modelu produktu Aluminium Metal Ceiling?
Numer modelu to TY-001.
Gdzie produkowany jest produkt Aluminium Metal Ceiling?
Produkt jest produkowany w Chinach.
Jakie są akceptowane warunki płatności za zakup produktu Aluminium Metal Ceiling?
Akceptowane warunki płatności to L/C i T/T.
Jaka jest cena produktu Aluminium Metal Ceiling?
Cena wynosi 15,7 USD/m2.