3D Model Sanatsal Alüminyum Slat Tavan Alüminyum Duvar Sanat Panelleri
Basic Properties
Place of Origin:
Çin'de yapılmış
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20" Konteyner
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000m2/gün
Specifications
| Application: | Ticari binalar, ofisler, alışveriş merkezleri | Ceiling Tile Type: | Metal Tavanlar |
| Moistureproof: | Evet | Panel Thickness: | 0.4 - 0.9mm |
| Suspension System: | maruz | Features: | ızgara tavan |
| Surface Treatment: | Toz boyalı | Durability: | Yüksek |
| High Light: | 3D model alüminyum levha tavanı,Sanatsal alüminyum levha tavanı,Kalıp Dayanıklı alüminyum duvar sanat paneli |
||
Product Description
3D Model Sanatsal Alüminyum Slat Tavan & Duvar Sanat Panelleri
Alüminyum duvar sanat paneli, hem cömert hem de temiz, tasarımcı kavramlarını modern estetikle mükemmel bir şekilde ifade eden yeni bir yapısal tasarıma sahiptir.Düz levha yüzeyleri, dinamik değişimlerle dolu sağlam yapılar ve özlü bağlantı hatları yaratır.Çeşitli plastik filmler, püskürtme kaplama ve delikleme seçenekleriyle mevcuttur.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Alüminyum Duvar Sanat Panelleri |
| Perforasyon Seçenekleri | 1.0, 1.8, 2,3 mm yuvarlak düz delikler veya düz |
| Kenar Profili | Kırılgan Kenar/Düz Kenar |
| Ses Emimi | Almanya soundtex, MRC0.65-0.8 |
| İş yapımı | Ekstrüzyon Kalıplandırma |
| Kişiselleştirme | Özel boyutlar, çeşitli yumruk desenleri, yüzey renkleri ve kurulum bileşenleri sipariş edilebilir |
| Kurulum Sistemi | Siyah oluk seviye sistemi ve T şeklindeki taşıyıcı sistemi |
Teknik Ayrıntılar
| Türü | Alüminyum Duvar Sanat Panelleri |
| Tedarik Yeteneği | Haftada 5000 metrekare |
| Doğum yeri | Guangzhou, Çin |
| Kullanımı | İçeride/dışarıda; içerde/dışarıda |
| Renkler | Beyaz/RAL Seçilen renkler |
| Önderi Zamanı | 15-20 gün içinde |
| Kalınlığı | 8-30 mm |
| Boyut | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm. |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama/rol kaplama |
| Paketleme Ayrıntıları | Hava kabarcık filmi + ahşap kasalar; Karton + kontrplak; Özel paket kabul |
| Hizmet | Profesyonel Danışmanlık, OEM & ODM |
| Malzeme Tedarikçileri | Güneydoğu Alüminyumu ve Alman Alüminyumu İthalat |
| Ürün kodu | N/A |
| Garanti | 8-10 yıl |
Alüminyum Kaplama Hakkında
Alüminyum kaplama, dış duvarları kaplamak için kullanılan bir inşaat malzemesidir.dayanıklılıkAlüminyum kaplama, modern binalar için idealdir, yapısal uzun ömürlülüğü sağlayarak dikişsiz görünüm yaratır.
Alüminyum kompozit paneller (ACP)
ACP'ler, iki alüminyum katman arasında yerleştirilmiş bir polietilen çekirdeğe sahiptir.esnek paneller mükemmel ısı yalıtım sağlar ve geniş çapta yüksek katlı binalar ve ticari kompleksler için yaygın olarak kullanılır., şık cepheler.
Uygulama Senaryoları
- Ticari alanlar:Alışveriş merkezleri, ofis binaları, otel lobileri - dayanıklılık ve dekoratif çekiciliği için seçildi
- Halk tesisleri:Havaalanları, demiryolu istasyonları, metro istasyonları - mükemmel havalandırma ve aydınlatma performansı için seçildi
- Konut alanları:Oturma odaları, mutfaklar, banyolar - nem geçirmez, yangın geçirmez ve temizlenmesi kolay özellikleri için tercih edilir
Sıkça Sorulan Sorular
S: Alüminyum Metal Tavan ürününün marka adı nedir?
A: Marka adı TianYuan.
S: Alüminyum Metal Tavan ürününün model numarası nedir?
A: Model numarası TY-001.
S: Alüminyum Metal Tavan ürünü nerede üretiliyor?
A: Ürün Çin'de yapılmıştır.
S: Alüminyum Metal Tavan ürünü satın almak için kabul edilen ödeme şartları nelerdir?
A: Kabul edilen ödeme şartları L/C ve T/T'dir.
S: Alüminyum Metal Tavan ürününün fiyatı nedir?
A: Fiyat 15,7 USD / m2'dir.