3D μοντέλο καλλιτεχνικού αλουμινίου Slat οροφή αλουμινίου τοίχος καλλιτεχνικά πάνελ
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Εμπορικά κτίρια, γραφεία, εμπορικά κέντρα | Ceiling Tile Type: | Μεταλλικές Οροφές |
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. | Panel Thickness: | 0.4 - 0,9 mm |
| Suspension System: | εκτίθενται | Features: | Οροφή πλέγματος |
| Surface Treatment: | σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη | Durability: | Ψηλά |
| High Light: | 3D μοντέλο οροφής από πλακέτα αλουμινίου,Καλλιτεχνική οροφή από πλακέτα αλουμινίου,Πίνακες καλλιτεχνικής τοιχογραφίας από αλουμίνιο |
||
Product Description
3D Μοντέλο Καλλιτεχνικά Πάνελ Οροφής & Τοίχου από Αλουμινένιες Λάμες
Τα πάνελ τοίχου από αλουμίνιο διαθέτουν έναν καινοτόμο δομικό σχεδιασμό που είναι ταυτόχρονα γενναιόδωρος και καθαρός, εκφράζοντας τέλεια τις ιδέες των σχεδιαστών με μοντέρνα αισθητική. Η διαμήκης πυκνή σύνδεση με επίπεδες, ευθείες επιφάνειες πλάκας δημιουργεί σταθερές δομές και συνοπτικές γραμμές σύνδεσης γεμάτες δυναμική ποικιλία. Διαθέσιμα με διάφορες επιλογές πλαστικής μεμβράνης, βαφής ψεκασμού και διάτρησης, κατάλληλα για εσωτερική και εξωτερική εγκατάσταση.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Πάνελ Τοίχου από Αλουμίνιο |
| Επιλογές Διάτρησης | 1.0, 1.8, 2.3mm στρογγυλές ευθείες οπές ή απλές |
| Προφίλ Άκρου | Στραβωμένη Άκρη/Ευθεία Άκρη |
| Ηχοαπορρόφηση | Germany soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Εργασία | Μορφοποίηση με Εξώθηση |
| Προσαρμογή | Ειδικά μεγέθη, διάφορα μοτίβα διάτρησης, χρώματα επιφάνειας και συναρμολογήσεις εγκατάστασης διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας |
| Σύστημα Εγκατάστασης | Σύστημα τύπου μαύρης αυλακωτής στάθμης και σύστημα φορέα σε σχήμα Τ |
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Τύπος | Πάνελ Τοίχου από Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα Παροχής | 5000 Τετραγωνικά Μέτρα ανά Εβδομάδα |
| Τόπος Προέλευσης | Guangzhou, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/Εξωτερικό; Εσωτερικός/Εξωτερικός |
| Χρώματα | Λευκό/RAL Χρώματα Επιλογής |
| Χρόνος Παράδοσης | Εντός 15-20 Ημερών |
| Πάχος | 8-30mm |
| Μέγεθος | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Επίστρωση σε Σκόνη/Επίστρωση Κυλίνδρου |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Φιλμ φυσαλίδας αέρα + ξύλινα κιβώτια; Χαρτοκιβώτιο + κόντρα πλακέ; Αποδοχή προσαρμοσμένης συσκευασίας |
| Υπηρεσία | Επαγγελματική Συμβουλευτική, OEM & ODM |
| Προμηθευτές Υλικών | Southwest Aluminum & German Aluminum Εισαγόμενα |
| Κωδικός Προϊόντος | Δ/Ε |
| Εγγύηση | 8-10 Χρόνια |
Σχετικά με την Επένδυση Αλουμινίου
Η επένδυση αλουμινίου είναι ένα δομικό υλικό που χρησιμοποιείται για την κάλυψη εξωτερικών τοίχων, παρέχοντας ένα κομψό, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες στρώμα που προστατεύει και ενισχύει την εμφάνιση του κτιρίου. Φημισμένη για την ελαφριά φύση της, την ανθεκτικότητα και την αντοχή στη διάβρωση, η επένδυση αλουμινίου είναι ιδανική για σύγχρονα κτίρια, δημιουργώντας ομοιόμορφες εμφανίσεις, διασφαλίζοντας παράλληλα τη δομική μακροζωία.
Σύνθετα Πάνελ Αλουμινίου (ACP)
Τα ACP διαθέτουν έναν πυρήνα πολυαιθυλενίου ανάμεσα σε δύο στρώματα αλουμινίου. Αυτά τα ελαφριά, εύκαμπτα πάνελ παρέχουν εξαιρετική θερμομόνωση και χρησιμοποιούνται ευρέως για πολυώροφα κτίρια και εμπορικά συγκροτήματα λόγω της ικανότητάς τους να δημιουργούν ομοιόμορφες, κομψές προσόψεις.
Σενάρια Εφαρμογής
- Εμπορικοί Χώροι: Εμπορικά κέντρα, κτίρια γραφείων, λόμπι ξενοδοχείων - επιλέγονται για ανθεκτικότητα και διακοσμητική ελκυστικότητα
- Δημόσιες Εγκαταστάσεις: Αεροδρόμια, σιδηροδρομικοί σταθμοί, σταθμοί μετρό - επιλέγονται για εξαιρετική απόδοση αερισμού και φωτισμού
- Οικιστικοί Χώροι: Σαλόνια, κουζίνες, μπάνια - προτιμώνται για ιδιότητες αντοχής στην υγρασία, πυραντοχής και ευκολίας καθαρισμού
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα του προϊόντος μεταλλικής οροφής αλουμινίου;
Α: Το εμπορικό σήμα είναι TianYuan.
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου του προϊόντος μεταλλικής οροφής αλουμινίου;
Α: Ο αριθμός μοντέλου είναι TY-001.
Ε: Πού κατασκευάζεται το προϊόν μεταλλικής οροφής αλουμινίου;
Α: Το προϊόν κατασκευάζεται στην Κίνα.
Ε: Ποιοι είναι οι αποδεκτοί όροι πληρωμής για την αγορά του προϊόντος μεταλλικής οροφής αλουμινίου;
Α: Οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι L/C και T/T.
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος μεταλλικής οροφής αλουμινίου;
Α: Η τιμή είναι 15,7 USD/m².