3d Design Αλουμινίου Honeycomb Συνθετικό Πίνακα Lux Decor Sheets CE Αναστέλλεται
| Application: | Ξενοδοχείο, νοσοκομείο, σχολείο, εσωτερική διακόσμηση | Coating: | PVDF/PE, ή χωρίς τελειωμένο μύλο επίστρωσης |
| Feature: | Αντοχή στη φωτιά | Size Of Panel: | 1220*2440mm ή προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Product Category: | Πάνελ με κηρήθρα αλουμινίου | Ceiling Tile Type: | Ανώτατα όρια μετάλλων, ανώτατα όρια φίμπεργκλας |
| Weather Resistance: | Εξοχος | Advantage: | Πυροσβεστική, αδιάβροχη, υψηλή αντοχή |
| High Light: | 3d σχεδιασμός αλουμινίου σύνθετο πάνελ μέλιτος,Πίνακα από σύνθετο αλουμινένιο μέλιτο,φύλλα διακόσμησης lux CE |
||
Πάνελ οροφής τύπου λωρίδας C, με προηγμένη σύνθετη κατασκευή από αλουμίνιο σε σχήμα κυψέλης, με προσαρμόσιμα μοτίβα διάτρησης και ανώτερη απόδοση ηχοαπορρόφησης.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Πάνελ Οροφής Λωρίδας C |
| Επιλογές Διάτρησης | 1.0mm, 1.8mm, 2.3mm στρογγυλές ευθείες οπές ή λεία επιφάνεια |
| Προφίλ Άκρου | Στραβωμένη Άκρη / Ευθεία Άκρη |
| Ηχοαπορρόφηση | Γερμανικό υλικό Soundtex, συντελεστής MRC 0.65 - 0.8 |
| Διαδικασία Κατασκευής | Χύτευση με Εξώθηση |
| Τόπος Προέλευσης | Γκουανγκτζόου, Κίνα |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Λευκό / Χρώματα RAL κατ' επιλογή |
| Πάχος Πάνελ | 0.6-1.2mm |
| Τυπικά Μεγέθη | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Ηλεκτροστατική Βαφή / Βαφή Κυλίνδρου |
| Πηγή Υλικού | Εισαγόμενο αλουμίνιο Southwest Alu & German Alu |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
- Πολλαπλές επιλογές πρόσβασης για ευέλικτη εγκατάσταση
- Προσαρμόσιμα μοτίβα, χρώματα και μεγέθη για την κάλυψη συγκεκριμένων απαιτήσεων
- Εξαιρετική επιπεδότητα με ανώτερη αντοχή στην υγρασία και το λάδι
- Ζωντανά, ανθεκτικά χρώματα που αντιστέκονται ξεθώριασμα με την πάροδο του χρόνου
- Συμπαγής δομή με απρόσκοπτη ραφή διατηρεί την εμφάνιση για 10+ χρόνια
- Μη τοξικό, φιλικό προς το περιβάλλον και 100% ανακυκλώσιμο
- Ολοκληρωμένες πιστοποιήσεις: ISO9001, ISO14001, CE, SONCAP, SGS
- Προσαρμοσμένες λύσεις μεταλλικών οροφών για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές
- Εύκολη και γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης
Συμβατό με το σύστημα οριζόντιας τύπου Black Groove και το σύστημα φορέα τύπου Τ για ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης.
Δυνατότητα Παροχής: 5000 Τετραγωνικά Μέτρα ανά Εβδομάδα
Χρόνος Παράδοσης: 15-20 ημέρες
1. Φιλμ φυσαλίδας αέρα + ξύλινα κιβώτια
2. Χαρτοκιβώτιο + κόντρα πλακέ
3. Διαθέσιμη προσαρμοσμένη συσκευασία
Η επένδυση τοίχου από αλουμίνιο είναι η προτιμώμενη επιλογή για πολυάριθμες διαμορφώσεις, συμπεριλαμβανομένων φύλλων μονής επένδυσης, συμπαγούς πλάκας αλουμινίου και σύνθετου υλικού αλουμινίου (ACM) με πυρήνα επιβραδυντικό της φωτιάς.