3d Design Aluminium Honeycomb Composite Panel Lux Decor Sheets CE zawieszony
| Application: | Hotel, szpital, szkoła, dekoracja wnętrz | Coating: | PVDF/PE lub bez zakończenia powłoki |
| Feature: | Opór ogniowy | Size Of Panel: | 1220*2440 mm lub niestandardowe rozmiary |
| Product Category: | Aluminiowe panele plastra miodu | Ceiling Tile Type: | Sufity metalowe, sufity z włókna szklanego |
| Weather Resistance: | Doskonały | Advantage: | ognioodporne, wodoodporne, wysoka wytrzymałość |
| High Light: | 3d Design aluminiowy płyta kompozytowa z pąków pszczół,Płytka kompozytowa aluminiowa z pszczół miodnych zawieszona,arkusze dekoracyjne lux CE |
||
Kasetony sufitowe typu C z zaawansowaną konstrukcją kompozytową z aluminium typu plaster miodu, z możliwością dostosowania wzorów perforacji i doskonałą izolacją akustyczną.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Typ produktu | Kaseton sufitowy typu C |
| Opcje perforacji | Okrągłe proste otwory o średnicy 1,0 mm, 1,8 mm, 2,3 mm lub gładka powierzchnia |
| Profil krawędzi | Krawędź fazowana / Krawędź prosta |
| Izolacja akustyczna | Niemiecki materiał Soundtex, współczynnik MRC 0,65 - 0,8 |
| Proces produkcji | Formowanie przez wytłaczanie |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
| Dostępne kolory | Biały / Kolory RAL do wyboru |
| Grubość panelu | 0,6-1,2 mm |
| Standardowe rozmiary | 75 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm, 300 mm |
| Obróbka powierzchni | Malowanie proszkowe / Malowanie wałkowe |
| Źródło materiału | Importowane z Southwest Alu i German Alu |
| Gwarancja | 8-10 lat |
- Wiele opcji dostępu do wszechstronnej instalacji
- Możliwość dostosowania wzorów, kolorów i rozmiarów do konkretnych wymagań
- Doskonała płaskość z doskonałą odpornością na wilgoć i olej
- Żywe, trwałe kolory, które nie blakną z czasem
- Kompaktowa konstrukcja z bezszwowym połączeniem utrzymuje wygląd przez ponad 10 lat
- Nietoksyczny, przyjazny dla środowiska i w 100% nadający się do recyklingu
- Kompleksowe certyfikaty: ISO9001, ISO14001, CE, SONCAP, SGS
- Niestandardowe rozwiązania sufitów metalowych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
- Łatwy i szybki proces instalacji
Kompatybilny z systemem poziomym z czarnym rowkiem i systemem nośnym typu T dla elastycznych opcji instalacji.
Zdolność dostaw: 5000 metrów kwadratowych na tydzień
Czas realizacji: 15-20 dni
1. Folia bąbelkowa + drewniane skrzynie
2. Karton + sklejka
3. Dostępne niestandardowe opakowanie
Okładziny ścienne aluminiowe są preferowanym wyborem dla wielu konfiguracji, w tym blachy jednościenne, lite płyty aluminiowe i materiały kompozytowe aluminiowe (ACM) z rdzeniem trudnopalnym.