Προσαρμοσμένα πλακάκια από κράμα αλουμινίου Αντίσταση στην υγρασία Προσαρμοσμένη οροφή με λωρίδες αλουμινίου
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Commercial Buildings | Ceiling Tile Type: | Metal Ceilings |
| Moistureproof: | Yes | Corrosion Resistance: | Excellent |
| Certificates: | CE/CCC/ISO9000 | Function: | Anti-static, Anti-Bacterial, Mould-proof |
| Surface Treatment: | Powder Coated | Durability: | Long-lasting |
| Stain Resistance: | High | ||
| High Light: | Κεραμίδια από κράμα αλουμινίου,Ανθεκτικότητα σε υγρασία των πλακιδίων από κράμα αλουμινίου,Προσαρμοσμένη οροφή με λωρίδες αλουμινίου |
||
Product Description
Προσαρμοσμένη οροφή με σχήμα C από κράμα αλουμινίου
Προσαρμοσμένα πλακάκια αλουμινίου. Σχήμα C. Σχεδιασμένα για μοναδικούς και εξατομικευμένους χώρους με εξαιρετική αντοχή στην υγρασία και αντοχή.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Πολλαπλές επιλογές προσβασιμότητας και δυνατότητες προσαρμογής
- Ποικιλία, μοτίβο και προσαρμογή χρώματος σύμφωνα με τις απαιτήσεις
- Εξαιρετική επίπεδη, ανθεκτική στη υγρασία και σε λάδι
- Χρωματιστή, ανθεκτική και μη ξεθωριζόμενη επιφάνεια
- Συγκινητική δομή με απρόσκοπτη ραφή, διατηρεί το χρώμα για 10 χρόνια
- Μη τοξικό, άγευστο, φιλικό προς το περιβάλλον και 100% ανακυκλώσιμο
- Εύκολη και γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης
Επισκόπηση του προϊόντος
Το C-Shaped Ceiling Strip διαθέτει μια νέα δομή με ένα γενναιόδωρο, καθαρό σχέδιο που εκφράζει τέλεια τις ιδέες του σχεδιαστή.ίσες επιφάνειες πλάκαςΔιαθέσιμα με διάφορες επιλογές πλαστικής ταινίας, επικάλυψης ψεκασμού και τρύπησης για εσωτερική και εξωτερική εγκατάσταση.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Κεραμιδιά με σχήμα C |
| Επιλογές διάτρησης | 1.0, 1.8, στρογγυλές ίσες τρύπες 2,3 mm ή απλές |
| Προφίλ άκρου | Κουφτερή άκρη/ευθεία άκρη |
| Απορρόφηση ήχου | Γερμανία soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Συστήματα κατασκευής | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Προσαρμογή | Ειδικά μεγέθη, διάφορες τρύπες, χρώματα επιφάνειας και συναρμολόγηση εγκατάστασης |
| Σύστημα εγκατάστασης | Σύστημα τύπου επίπεδου μαύρης αυλής και σύστημα μεταφοράς σε σχήμα Τ |
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος | Τρίχωμα οροφής σε σχήμα C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 5000 τετραγωνικά μέτρα την εβδομάδα |
| Χώρος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/εξωτερικό· εσωτερικό/εξωτερικό |
| Χρώματα | Λευκό/ΡΑΛ χρώματα επιλογής |
| Χρονοδιάγραμμα | Μέσα σε 15-20 ημέρες |
| Δάχος | 0.6-1.2mm |
| Μέγεθος | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη σε σκόνη/επικάλυψη σε ρόλο |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Φύλλα φυσαλίδας αέρα + ξύλινα κιβώτια, χαρτόνι + αντιγραμμικό ξύλο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Υπηρεσία | Επαγγελματική συμβουλή, OEM & ODM |
| Προμηθευτές υλικών | Εισαγόμενο νοτιοδυτικό αλουμίνιο και γερμανικό αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
Πιστοποιητικά
ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, Δοκιμή SGS
Απαιτούνται εργαλεία εγκατάστασης
- Μέτρα μέτρησης:Μέτρηση με ταινία για ακριβείς μετρήσεις, επίπεδο για ευθεία εγκατάσταση
- Εργαλεία κοπήςΚύκλωμα πριόνι με λεπίδα από αλουμίνιο για τη διαμόρφωση μεγέθους, πρίγκιπας για περίπλοκες τομές
- Εργαλεία στερέωσης:Δυναμικό τρυπάνι για τρύπες και βίδες, κατσαβίδι για ρύθμιση
Συχνές Ερωτήσεις
Τι σχέδια μπορείτε να δημιουργήσετε για τα διάτρητα φύλλα αλουμινίου;
Μπορούμε να δημιουργήσουμε οποιοδήποτε μέταλλο με ποσοστό τρύπησης από 10% έως 70%.
Ποια χρώματα υπάρχουν για διακοσμητικά σεντόνια;
Μπορούμε να ταιριάξουμε οποιαδήποτε χρώματα από το χρωματικό διάγραμμα RAL, το χρωματικό διάγραμμα Pantone ή το Jotun.
Τι επεξεργασίες επιφάνειας προσφέρετε;
Παρέχουμε φινίρισμα PVDF 3, επικάλυψη PE, επικάλυψη σκόνης, βούρτσισμα και ανωτισμένα φινίρισμα.
Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Η MOQ μας είναι 30 τετραγωνικά μέτρα. Για τακτικούς πελάτες, μπορούμε να δεχτούμε μικρότερες ποσότητες.