Branddicht kunstmatig aluminium honingraatpaneel Vierkantig aluminium bufferplafond
| Application: | Hotel, Hospital, School, Interior Decoration | Feature: | Fire resistance |
| Size Of Panel: | 1220*2440mm or Custom sizes | Surface Finish: | PVDF Coating |
| Function: | Fireproof, Moisture-Proof, Mould-Proof, Smoke-Proof, Sound-Absorbing, Soundproof, Waterproof | Product Category: | Aluminum Honeycomb Panels |
| Color: | Customized | Coating: | PVDF/PE,or without Coating Mill Finished |
| Weather Resistance: | Excellent | Advantage: | fireproof, waterproof, high strength |
| High Light: | Brandbestendig aluminium honingraatpaneel,Kunstmatig aluminium honingraatpaneel,Vierkante aluminium bufferplafond |
||
C-vormig plafond met geavanceerde geluidsabsorptie technologie en aanpasbare ontwerpopties voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
| Productnaam | C-vormig bandplafond |
| Opties voor perforatie | 1.0 mm, 1,8 mm, 2,3 mm ronde rechte gaten of een vlak oppervlak |
| Edge-profiel | Beveled edge / Straight edge (gevormd) |
| Sound Absorptie | Duits Soundtex-materiaal, absorptiecoëfficiënt MRC 0,65 - 0.8 |
| Vervaardiging | Extrusiemolderen |
| Plaats van oorsprong | Guangzhou, China |
| Kleuren | Witte / RAL-kleuren |
| Dikte | 0.6-1.2 mm |
| Beschikbare maten | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating / rolcoating |
| Materiaalleveranciers | Zuidwest-Aluminium & Duits Aluminium ingevoerd |
| Garantie | 8-10 jaar |
| Toeleveringskapaciteit | 5000 vierkante meter per week |
| Levertyd | Binnen 15-20 dagen |
- Meerdere toegankelijkheidsopties voor een veelzijdige installatie
- Aanpasbare patronen, kleuren en ontwerpen om aan specifieke eisen te voldoen
- Uitstekende vlakheid met vocht- en oliebestendigheid
- Een kleurrijke, duurzame afwerking die in de loop der tijd niet vervaagt
- Compacte structuur met naadloze hechtingen, behoudt uiterlijk voor 10+ jaar
- Niet giftig, geurloos, milieuvriendelijk en 100% recyclebaar
- Gecertificeerd volgens ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, SGS-testnormen
- Op maat gemaakte metalen plafondoplossingen om te coördineren met interieur/exterieur afwerking
- Gemakkelijk en snel installatiesysteem
Weerbestendige 3D houtkorrel aluminium gefloten platen combineren geavanceerde materiaal engineering met levensechte esthetiek, biedt een veerkrachtige en visueel opvallende oplossing voor buitenmuren, gevels,en buiten decoratieve toepassingenDeze aluminium panelen met een hoge dichtheid zijn voorzien van diep gepresteerde houten texturen en gevlochten ontwerpen, die natuurlijk hout reproduceren en tegelijkertijd weerstand bieden tegen corrosie, UV-straling,en extreme weersomstandighedenZe zijn gecertificeerd volgens ISO 9001 en ASTM-normen en voldoen aan de wereldwijde bouwvoorschriften voor structurele en milieuprestaties.
Aluminiumwandbekleding is verkrijgbaar in talrijke configuraties, waaronder een enkele huidplaat, dikkere massieve aluminiumplaat,met een breedte van meer dan 50 mm,Aluminium is de voorkeur voor moderne bouwtoepassingen.
- Materiaal en duurzaamheid:Aluminiumlegeringen van hoge kwaliteit (AA1100, 3003, 3014, 5005, 5015, 6063) met een lichte sterkte en uitstekende corrosiebestendigheid
- Oppervlaktebehandeling:Anodisatie, PVDF-coating, poedercoating en steen-/houtkorrel afwerking voor een verbeterd uiterlijk en duurzaamheid
- Diktebereik:0.5 mm tot 5,0 mm panelen voor verschillende eisen aan sterkte en stijfheid