Υπηρεσιακό κτίριο Αλουμινίου Τείχος κουρτίνας Μεταλλικό διάτρητο Πλάκα αλουμινίου Ηχομόνωση
Basic Properties
Place of Origin:
Κατασκευασμένο στην Κίνα
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20 " εμπορευματοκιβώτιο
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
Λ/Κ, Τ/Τ
Supply Ability:
9000 m2/ημέρα
Specifications
| Application: | Commercial Buildings | Ceiling Tile Type: | Metal Ceilings |
| Surface Treatment: | Powder Coated | Feature: | Sound Insulation And Waterproof |
| Weather Resistance: | High | Function: | Weatherproofing |
| Fire Resistance: | High | Moistureproof: | Yes |
| Certificates: | CE/CCC/ISO9000 | Durability: | Long-lasting |
| High Light: | Τείχος κουρτίνας από αλουμίνιο CE,Κεντρικό κτίριο,Πίνακας από διάτρητο αλουμίνιο Ηχομόνωση |
||
Product Description
Υπηρεσιακό κτίριο Αλουμινίου Τείχος κουρτίνας Μεταλλικό διάτρητο Πλάκα αλουμινίου Ηχομόνωση
Επισκόπηση του προϊόντος
Το αλουμινένιο τοίχο κουρτίνας με μέταλλο διαθέτει μια νέα δομή με ένα σύγχρονο, καθαρό σχεδιασμό που εκφράζει τέλεια τις αρχιτεκτονικές έννοιες.Το προϊόν παρουσιάζει σταθερή κατασκευή με συνοπτικές γραμμές σύνδεσης και δυναμική οπτική έλξη.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Διαμήκη πυκνή ένωση με επίπεδη, ευθεία επιφάνεια πλάκας
- Στερεά δομή με ζωντανές γραμμές σύνδεσης
- Διατίθεται με διάφορες επεξεργασίες επιφάνειας: πλαστική ταινία γλουτισμού, επικάλυψη ψεκασμού, τρύπηση
- Κατάλληλο τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική εγκατάσταση
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Κεραμιδιά με σχήμα C |
| Επιλογές διάτρησης | 1.0, 1.8, στρογγυλές ίσες τρύπες 2,3 mm ή απλές |
| Προφίλ άκρου | Κουφτερή άκρη/ευθεία άκρη |
| Απορρόφηση ήχου | Γερμανία soundtex, MRC0.65-0.8 |
| Εργασία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Σύστημα εγκατάστασης | Σύστημα τύπου επίπεδου μαύρης αυλής και σύστημα μεταφοράς σε σχήμα Τ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
| Χρήση | Εσωτερικό/εξωτερικό· εσωτερικό/εξωτερικό |
| Χρώματα | Λευκό/ΡΑΛ χρώματα επιλογής |
| Δάχος | 0.6-1.2mm |
| Μέγεθος | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη σε σκόνη/επικάλυψη σε ρόλο |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 5000 τετραγωνικά μέτρα την εβδομάδα |
| Χρονοδιάγραμμα | Μέσα σε 15-20 ημέρες |
| Προμηθευτές υλικών | Νοτιοδυτικό αλουμίνιο & Γερμανικό αλουμίνιο εισαγόμενο |
| Εγγύηση | 8-10 χρόνια |
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
- Πολλαπλές επιλογές προσβασιμότητας
- Προσαρμόσιμη ποικιλία, μοτίβα και χρώματα σύμφωνα με τις απαιτήσεις
- Εξαιρετική επίπεδη, ανθεκτική στη υγρασία και σε λάδι
- Χρωματιστή, ανθεκτική και μη ξεθωριζόμενη
- Η συμπαγή δομή με αδιάβροχο ράψιμο δεν διατηρεί αποχρωματισμό για 10 χρόνια
- Μη τοξικό, άγευστο, φιλικό προς το περιβάλλον και 100% ανακυκλώσιμο
- Πιστοποιητικά: ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, Δοκιμή SGS
- Προσαρμοσμένο συντονισμό της μεταλλικής οροφής με εσωτερικές/εξωτερικές επιφάνειες
- Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση