Ofis Binası Alüminyum Perde Duvarı Metal Perforasyonlu Alüminyum Plak Ses Izolasyonu
Basic Properties
Place of Origin:
Çin'de yapılmış
Brand Name:
TianYuan
Certification:
CE,ISO9000...
Model Number:
TY-010
Trading Properties
Minimum Order Quantity:
1*20" Konteyner
Price:
USD15.7/m2
Payment Terms:
L/C, T/T
Supply Ability:
9000m2/gün
Specifications
| Application: | Commercial Buildings | Ceiling Tile Type: | Metal Ceilings |
| Surface Treatment: | Powder Coated | Feature: | Sound Insulation And Waterproof |
| Weather Resistance: | High | Function: | Weatherproofing |
| Fire Resistance: | High | Moistureproof: | Yes |
| Certificates: | CE/CCC/ISO9000 | Durability: | Long-lasting |
| High Light: | CE Alüminyum Perde Duvarı,Ofis Binası Alüminyum Perde Duvarı,Perforasyonlu alüminyum plaka Ses yalıtımı |
||
Product Description
Ofis Binası Alüminyum Perde Duvarı Metal Perforasyonlu Alüminyum Plak Ses Izolasyonu
Ürün Genel Görünümü
Alüminyum perde duvarı metali, mimari kavramları mükemmel bir şekilde ifade eden modern, temiz bir tasarıma sahip yeni bir yapıya sahiptir.Ürün, kısa bağlantı hatları ve dinamik görsel çekiciliği ile sağlam yapıyı sergiler..
Temel Özellikler
- Düz, düz levha yüzeyi ile uzunlukta yoğun bir şekilde yapıştırma
- Canlı bağlantı hatlarıyla sağlam yapı
- Çeşitli yüzey işlemleri ile mevcuttur: plastik filmler, püskürtme kaplama, delikleme
- Hem iç hem de dış mekan kurulumları için uygundur.
Teknik özellikler
| Ürün Adı | C şeklindeki çubuk tavanı |
| Perforasyon Seçenekleri | 1.0, 1.8, 2,3 mm yuvarlak düz delikler veya düz |
| Kenar Profili | Kırılgan Kenar/Düz Kenar |
| Ses Emimi | Almanya soundtex, MRC0.65-0.8 |
| İş yapımı | Ekstrüzyon kalıplama |
| Kurulum Sistemi | Siyah oluk seviye sistemi ve T şeklindeki taşıyıcı sistemi |
| Doğum yeri | Guangzhou, Çin |
| Kullanımı | İçeride/dışarıda; içeride/dışarıda |
| Renkler | Beyaz/RAL renkleri |
| Kalınlığı | 0.6-1.2mm |
| Boyut | 75mm, 100mm, 150mm, 200mm, 300mm. |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama/rol kaplama |
| Tedarik Yeteneği | Haftada 5000 metrekare |
| Önderi Zamanı | 15-20 gün içinde |
| Malzeme Tedarikçileri | Güneybatı Alüminyumu ve Alman Alüminyumu ithal edildi |
| Garanti | 8-10 yıl |
Ürün Avantajları
- Çoklu erişilebilirlik seçenekleri
- Gereksinimlere göre özelleştirilebilir çeşitlilik, desen ve renkler
- Mükemmel düzlük, nem ve yağ dayanıklılığı
- Renkli, dayanıklı ve solmaz
- Dikişsiz dikişli kompakt yapı, 10 yıl boyunca renk değişikliği göstermez.
- Zehirli olmayan, tadsız, çevre dostu ve %100 geri dönüştürülebilir
- Sertifikalar: ISO9001:2008, ISO14001:2004, CE, SONCAP, GB/T28001-2011, SGS Test
- İç / dış kaplamalarla özel metal tavan koordinasyonu
- Kolay ve hızlı kurulum